Hraní v herních fórech

4. ledna 2015 v 19:35

Volná hra

Volné hraní znamená, že postavy si příběh vymýšlejí sami, určují, co udělají apod. Samozřejmě se hraje na herních fórech. Někdy se ale stane, že Vám do příběhu zasáhne Vypravěč.

Nina:
Nina si sedla pod strom a rozhlížela se okolo. Když si krajinu dostatečně vtiskla do paměti, vyndala ze své kožené brašny po prababbičce svůj skicák a sadu pastelek. Skicák si položila na kolena, z penálu vytáhla zelenou pastelku a začala kreslit trávu okolo sebe. Poté dokreslila ještě nebe, jezero ležící opodál a ptáky letící nad ním.

Vypravěč:
Najednou se začne zatahovat, nad dívčinu sedící pod stromem se nahrnuly černočerné mraky a chvíli se nic nedělo. Po několika vteřinách nekonečného čekání se rozpršelo, an dívčin skicák začaly dopadat kapky zminimalizované větvemi stromů. Posléze se jí kresba rozmočila a zbyly z ní jen barevné šmouhy.

Vypravěče nesmíte ignorovat, to co napíše, vždy platí. Pokud tak učiníte, budete stihnuti trestem.


NPC postavy

NPC je postava na určeném místě vytvořená Vypravěčem. Hráči musejí respektovat popis dané osoby a v žádném případě nepředělávat její charakter ani vzhled.Quest

Quest není volná hra. Jedná se o výpravu pojednávající vždy o nějakém tématu (např.: Někdo ukradl královně korunu a cílem questu je jí získat nazpět. Jakmile se cíl splní, hráči hrající quest se rozejdou zpět do svých normálních životů). Každý quest má jen určitý počet hráčů, který je napsaný v prvním příspěvku. Po skončení je quest uzamknut a znepřístupněn hráčům. Každý bude mít vedoucího, kterého musejí ostatní hráči poslouchat. Tento vedoucí zastává funkci Vypravěče a může se jím stát každý stačí zaslat vyplněný formulář, který naleznet na fóru.

Pravidla pro vedoucího questu:

1) Nesmí zabíjet žádné hráče, ani jim nějak ublížit bez toho, aby se s ním předem dohodl.
2)Vedoucí nesmí quest moc protahovat a měl by se snažit udržet ho v délce reálných max. 2 měsíců.
3)Vedoucí musí ve všech případech zadání výpravy splnit.
4)Vedoucí určuje směr cesty a kam hráči půjdou, smí ovlivňovat počasí atd.
5) Může si vytvořit vlastní NPC, které použije jen na té jedné dané výpravě. Nesmí to být nikdo, kdo už je vymyšlený nebo někdo nadpřirozeně silný apod., například mistr kouzel.


Nehlašte se do questu, pokud víte, že nebudete mít příští měsíc až dva čas. Snažte se psát příspěvky do questů co nejdelší a alespoň jednou za dva dny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama